środa, 6 czerwca 2012

Powrót do formy.

Po paru miesiącach przerwy w pisaniu postów, wracamy wreszcie do formy. Mam nadzieję, że posty będą się teraz ukazywać częściej, bo mamy więcej czasu na treningi, nagrywanie, fotografowanie i pisanie. Również i nasze psy zaczną regularniej skakać 1-2 razy w tygodniu.  Dzisiejszy trening był drugi w tym miesiącu. Rozgrzewkę zaczęłyśmy od przeskoczenia paru niewielkich przeszkód w tym koła, które niedawno  wprowadziłyśmy. Następnie utworzyłyśmy kombinacje przeszkód. Psy skakały fajnie, Chester energiczniej, a Nuka z lepszą techniką. Po paru dobrych przejazdach wzięłyśmy psy na krótki spacer do lasu. Odkryłyśmy nowe fajne miejsca do fotografowania. Po spacerze nagrałyśmy nasze przejazdy. Było parę nieporozumień, odmów, zrzutek ale i psy i my się ciągle uczymy. Więc nie zrażając się brniemy dalej! ;)Tutaj jest stary filmik, tak dla porównania.  Widać dużą różnicę zwłaszcza u Chestera. Kiedyś nie skakał chętnie, bez smyczy nic nie zrobił, tempo miał słabsze, strącał i nie reagował na moje polecenia. Dorasta maluszek. Wszystkiego z czasem się nauczy. 

5 komentarzy:

 1. super trenujecie Nuka trochę bardziej skupiona;)ale Chester jeszcze nauczy się:D Już idzie mu coraz lepiej
  Pozdrawiamy!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam :D
  Bardzo fajny trening,my również wraz z moim beagle- Cziką trenujemy amatorsko agility :)
  Nuka bardzo ładnie skacze widać u niej grację i skupienie,ale Chester na pewno skacze energicznie i z wielkim zapałem jak każdy młody piesek :-)
  Zapraszam do nas:
  http://beagle91.blogspot.com/
  Pozdrawiam,Ala i Czika .

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulujemy udanego treningu! ;)Fajne filmiki. Pozdrawiamy!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękujemy za gratki :) Szczeniak będzie mój .
  A model aparatu ; KODAK Z915

  OdpowiedzUsuń
 5. Super post i filmiki. Nuka przepięknie skacze, wykazuje w każdym skoku wszystko to co Beagle potrafią, Chester także świetnie skacze.
  Pozdrawiamy. :)

  OdpowiedzUsuń