czwartek, 7 lutego 2013

Ferie!

Tytuł postu mówi sam za siebie,  zbliżają nam się ferie.  Został tylko czwartek i piątek i w końcu, jako ostatni doczekamy się 2 tygodni wolnych od szkoły! Pewnie, już większości z was skończyły się ferie, albo właśnie się kończą i mój post nie będzie dla was szczególnie optymistyczny. Ale trudno, nic na to nie poradzę ;)!
Ferie, chcę spędzić dość aktywnie, zobaczymy jak mi to wyjdzie. W pierwszy tydzień jadę na ulubiony obóz jeździecki, w Lalinie. Drugi tydzień stoi pod znakiem zapytania, za pewne poświęcę go psom, przyjaciołom itp.

A tutaj zdjęcie Leona z dzisiejszego spaceru. Na reszcie spadł śnieg <3 Mam nadzieję, że chociaż przez pierwszy tydzień ferii się utrzyma.

Teraz lub na feriach zamawiam najprawdopodobniej tę obróżkę z łańcuszkiem, dla Chestera.


To by było chyba na tyle, z nowości i planów. Osobom, którym skończyły się ferie współczuję, ale pamiętajcie zostało tylko 4 miesiące do wakacji!;) A tym, którym cudowne dwa tygodnie się zaczynają życzę by spędzili je jak najlepiej i jak najaktywniej ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi.

3 komentarze:

 1. Cieszę się z Tobą :D Zaczynamy Feriee tym samym dniem xD Także mam zamiar aktywnie spędzić ten czas z psem. Jesli moge wiedzieć; Blisko jakiej miejscowości mieszkasz?
  A co do obroży, jest piękna *.*

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczna obróżka, ale ja jestem wierna szelkom :0 No tak, fakt, do wakacji już niedługo!

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczna obroża :) A zdjecie również cudowne.<3
  Pozdrawiam.!

  OdpowiedzUsuń