niedziela, 31 marca 2013

Give me love.

Chester ostatnio mnie bardzo denerwuje. Zwłaszcza wczorajsza sytuacja, o której nie będę się tu rozpisywać. Mam nadzieję, że to tylko chwilowe... i znów wszystko wróci do normalności.
Na niego nie da się długo gniewać, poparzcie na te oczęta na filmiku *-*8 komentarzy:

 1. Uwielbiam piosenki Ed Sheerona!!
  Oczęta Chestera są cudowne *o*.
  Pozdrawiamy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chester rzeczywiście ma cudowne oczy. Miki ma podobne, dlatego nie umiem się na niego długo gniewać.
  Miejmy nadzieje, że będzie dobrze i będziesz spokojna. Szkoda nerwów. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. A co pewnie wystawił ząbki :P? Też miałam złotego spaniela.

  OdpowiedzUsuń
 4. Skąd ja to znam? Ach te psiaki,zrobią tylko te swoje maślane oczyska i już wszystko wychodzi im na sucho. Hah. Uwielbiam je.
  Super filmik

  OdpowiedzUsuń
 5. Gdy oglądałam filmik, aż mi oczy zwilgotniały... Ja też nie potrafię się długo gniewać na Flopkę. Ten wzrok po prostu mnie obezwładnia. ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Oczywiście że mogę Ci powiedzieć co ze mną i moim jeździectwem :) No tak, pierwsze kontakty z koniem miałam w wieku mniej niż 2 lat (tak z rok i pół). Kiedy podrosłam tata zaczął mnie uczyć podstaw, ale tego ja już naprawdę nie pamiętam - za stare czasy :) Trzy lata temu (miałam wówczas 11 lat) postanowiłam bardziej zaangażować się w jeździectwo, bo zawsze traktowałam to jako sobotnią rozrywkę, a nie sport. Lekcje miałam z tatą dwa razy w tygodniu. Niestety o ile tata zawsze był chodzącą pewnośćią siebie (ale broń boże zarozumiały!), to mama należała do osób nieśmiałych. I po niej odziedziczyłam częściowo charakter (no teraz naszczęście bardziej tatę przypominam). Ale nieśmiałość i jeździectwo nie idzie ze sobą w parze. Koni zaczęłam się bać, porzuciłam stajnię. Wrzesień 2012 rok. Dzwonię do taty - znowu chcę jeździć! Jeżdzę w poniedziałki po szkole, lekcja około godzinna. Niestety jeździectwo nie przychodzi mi już tak łatwo jak kiedyś... Ale trening czyni mistrza :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Czesc! chciałam cię zaprosić na mojego nowego bloga www.pies-aktywny.blogspot.com bo Zulowy Blog, który obserowawałaś zostanie usunięty! I dziękuję Ci za długi komentarz :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetny blog, będę tu wpadać ;)

  OdpowiedzUsuń