niedziela, 14 kwietnia 2013

Sobotni spacer.

Chyba zima już na dobre sobie od nas poszła. Dzięki temu w pięknej wiosennej pogodzie poszłam z Gośką i dwoma psami Chesterem i Nuką na dłuższy spacer do lasu. Chestera puściłam i biegał sobie dookoła nas, natomiast Nuka szła na smyczy. W pewnym momencie psy poczuły jakiś trop i Nuka o mało nie wywróciła swojej właścicielki. Ale oprócz tych małych niesubordynacji cały spacer można bez skrupułów ocenić na bardzo dobry ;).

11 komentarzy:

 1. Też lubimy spacerować w lesie, ale odkąd zobaczyłam stado dzików, to trochę się obawiam :(.

  OdpowiedzUsuń
 2. Akurat wczoraj też miałam okazję z Flopką pospacerować po lesie. Niezwykle się odprężyłam i mogłam zebrać myśli. A sama Flopka - jak to jamnik... czuła się jak ryba w wodzie. ;)
  Pozdrawiamy E&F.

  OdpowiedzUsuń
 3. Spacery po lesie są cudowne, ale mają też swoje wady :) Na przykład wściekły pies, który zobaczył zająca... szczęście, że nie był wtedy spuszczony :)

  A u nas konkurs, można wygrać bon na zakupy w sklepie zoolgoczinym planeta-zoo.pl i ciekawe książki o psiakach, zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. O jejciu, Zula kocha spacery po lesie! Ale jaki pan (pani), taki pies :) Obie kochamy przyrodę, choć nieco w inny sposób (Zula uwielbia być bardzo blisko natury, najlepiej trzymać ją w żołądku, mimo moich protestów: Zula! Nie jedz tej żaby! Zostaw padalca! Dlaczego zjadłaś tego pisklaka?!).

  OdpowiedzUsuń
 5. My dzisiaj również w lesie, uwielbiam wiosenne spacery wśród śpiewu ptaków! :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Las=raj dla nosa,a w szczególności beagla :) Widać spacer udany.

  OdpowiedzUsuń
 7. Oj tak chodzenie po lesie jest wspaniałe! Jedyne na co trzeba uważać to dzika zwierzyna. Uwielbiam spacerować po lasach, albo po jakiś dzikich terenach. Słychać tylko ćwierkanie ptaszków i własne stąpanie po ziemi :)

  OdpowiedzUsuń
 8. A jeszcze pytanko a propos koni - nie znasz może jakiś fajnych obozów na ten rok? Bo chciałabym się gdzieś wybrać z przyjaciółką (lub znając jej ogarnięcie bez niej).

  OdpowiedzUsuń
 9. My uwielbiamy laski =)
  Nawet mamy taki cudowny szlak prowadzący przez lasek, gdzie jest potok i spokojnie można sobie spuścić psa ze smyczy aby trochę sobie popływał =)

  Pozdrawiam Natalka i Beny

  OdpowiedzUsuń
 10. Musimy jednak pamiętać, że last to dom zwierząt dzikich, a my jesteśmy jedynie gośćmi, dlatego też pamiętajmy o bezpieczeństwie tych bezbronnych zwierząt. My również bardzo lubimy lasy. :)
  Piękne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Zazdroszczę długich leśnych spacerów. Ja je uwielbiam, ale za to Miki nie... :<
  Piękne zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń